Vele handen maken licht werk

SV Hasselt nieuws

Bestuursleden

Wij zijn blij u mee te kunnen delen dat de vacature voor ledenadministratie en penningmeester worden overgenomen door Mirthe van ’t Hul en Christa van der Steege. Een hartelijk welkom in het bestuur. Tijdens de ledenvergadering op 24 maart zullen zij het stokje overnemen.

Toch is er ook nog ruimte voor 1 of 2 algemene bestuursleden. Vraag eens naar de mogelijkheden.

Vitrinekast updaten

Wij zoeken een enthousiast persoon die de vitrine kast van SV Hasselt weer up-to-date wil maken. En deze kast dan ook wil bijhouden met nieuws van de SV. Te denken valt aan foto’s van wedstrijden, wedstrijduitslagen, medailles enzovoort. U mag hierin zelf creatief zijn. Meldt u zich aan?

Leiding jongensgroep

Voor deze groep zijn we op zoek naar een nieuwe trainer (na de zomerstop) Heeft u een gymbevoegdheid of kent u iemand met een gymbevoegdheid en vindt u het leuk om een jongensgroep te trainen dan horen wij dat heel erg graag.

Meer info of aanmelden?

Mail naar: ledenadministratie@hotmail.com