Turnsters goed voor goud

SV Hasselt Acroselectie, nieuws

Gymnasten Chantal Harink, Lisanne van der Steege en Jeslin van den Belt stonden zaterdag op de hoogste podiumplaats na wedstrijden in Genemuiden. Het Hasselter trio van SV Hasselt deed mee aan het E-niveau teams met de tweede plaatsingswedstrijd. 

Afgelopen zaterdag  3 februari stond SV Hasselt met twee E-lijn teams aan de start van de plaatsingswedstrijd in Genemuiden. Het jeugd trio Esmay Roosberg, Tamira van der Horst en Femke van Herk beten de spits af. Zij turnden 20,960 punten bij elkaar en behaalden een zesde plaats.

Niet veel later stapte het junioren trio Chantal Harink, Lisanne van der Steege en Jeslin van den Belt de wedstrijdvloer op. Al eens eerder hebben ze laten zien waartoe ze in staat waren, maar misten net het podium. Deze keer waren ze er op gebrand om dit recht te zetten en met een puntentotaal van 23,380 maakten ze dit meer dan waar. Tijdens de prijsuitreiking mochten ze dan ook het goud in ontvangst nemen.

goud