Afscheid Regina Bruggeman

admin nieuws

Na ruim 3 jaar les gegeven te hebben bij SV Hasselt, nam Regina Bruggeman op 30 november jl. afscheid van de turnselectie. Vóór de herfstvakantie had Regina met pijn in het hart reeds afscheid genomen van de recreatiegroepen turnen meisjes, jongens, heren en de springgroep. Voor alle groepen is afscheid nemen een moeilijke keus geweest, Regina’s hart ligt bij de turnsport maar vanwege familieomstandigheden is haar aandacht thuis nodig.
We bedanken Regina voor haar inzet en bijdrage de afgelopen 3 jaar en wensen haar het beste.
Jesse Tiggelaar heeft bijna 1 jaar lesgegeven bij SV Hasselt bij de turnselectie en de recreatie jongens. Hij kon het lesgeven niet meer combineren met een nieuwe baan en is per direct gestopt. Daarom nemen we dus ook afscheid van Jesse.

DSC_1070[1]

DSC_1067[1]

DSC_1065[1]

DSC_1061[1]


De turnselectie en recreatie lessen zijn overgenomen door nieuwe enthousiaste trainers en trainsters. Binnenkort stellen we hen uitgebreid aan u voor!